whatsapp

Hakkımızda

Seral Elektronik’in sahibi Seral Şahutoğlu 1985 yılında Ankara özel Ahmet Ekmekçi Radyo ve Televizyon kurslarında mesleğe başlamıştır.
2002 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi’nden mezun olmuş ve aynı yıl Seral Elektronik’i kurmuştur.

Garantili, hızlı ve güvenilir hizmet ilkesini benimseyen Seral Elektronik günden güne büyüyerek müşteri potansiyelini genişletmektedir.
Mart 2007'de Kamera, Dijital fotoğraf makinesi ve her türlü aksesuarların satışı üzerine ikinci işyeri hizmete girmiştir. En uygun fiyat ve en kaliteli ürün sunmayı amaçlayan SERAL ELEKTRONİK, yılların deneyimi ile satış sonrası destek de en önemli adres niteliğindedir.

Seral Elektronik, 15 Eylül 2009'da dijital fotoğraf makinaları tamirinde TSE hizmet yeterlilik belgesi alarak hizmet kalitesini belgelemiştir. Şubat 2011'de Antakya'nın merkezi sayılan köprübaşında 3. işyeri hizmete girmiştir.
Mayıs 2011’de PANASONIC YETKİLİ SERVİSİ olarak hizmet vermiştir.

Seral Elektronik, Ocak 2012'den itibaren Notebook tamirine başlamış, 2014'te GENERAL MOBIL Yetkili Servisi olarak, profesyonel deneyime sahip kadroyla Ocak 2021 itibariyle PROFİLO ve BLAUPUNKT TV yetkili servisi ile hizmet ağını daha da genişletmiştir.